Najlepsze seriale komediowe na Netflix

4 listopada 2019 Strefa tv

Netflix jest największą platformą wśród serwisów streamingowych. Jej największym konkurentem jest HBO GO. Obie platformy za niewielką opłatą udostępniają swoją bibliotekę  filmów i seriali, która jest tak naprawdę nieograniczona. Opłata za dostęp do filmów jest pobierana miesięcznie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego. Codziennie na Netflix pojawiają się nowe ciekawe filmy oraz seriale. Do niedawna na platformie ciężko było znaleźć dobry serial komediowy. To się jednak powoli zmienia. Co ciekawe, jednymi z najbardziej popularnych seriali komediowych są produkcje animowane. Dzieje się tak dlatego, że ciężko jest przypisać serial do danej kategorii. Często są one oparte na wielu emocjach. Możemy w nich znaleźć zarówno dramat, historię, czarny humor jak i dawkę śmiechu.

Najwyżej ocenianym serialem komediowym na Netflix jest “Rick i Morty”. Jest to historia genialnego naukowca, który ma jednocześnie problem z alkoholem. Rick postanawia pewnego dnia porwać swojego płaczącego wnuka Mortiego i razem wyruszają w podróż po odległych galaktykach i alternatywnych światach. Niech nie zmyli Was to, że serial jest animowany. Nadaje się on dla widzów po szesnastym roku życia.

Najlepsze nie animowane seriale na Netflix

Pierwszym z nich są oczywiście “Przyjaciele”. Jest to jeden z najbardziej popularnych seriali na całym świecie. Jest to oczywiście dziesięć lat historii paczki przyjaciół. Niezależnie od tego, w którym roku się urodziłeś. Serial nadal rozbawi Cię do łez i wzruszy. Właśnie mija dwadzieścia pięć lat od kiedy pojawił się na ekranach. Serial jest jednak nadal na czasie. Więcej na temat serialu przeczytasz tutaj: https://kino.pinbook.pl/komedia/przyjaciele-friends

Naszą kolejną propozycją są “Chłopaki z baraków”. Jest to historia grupy mężczyzn zamieszkujących osiedle baraków na kółkach w Kanadzie. Wszyscy mają na koncie różne wyroki, jednak nie poddają się i mają zamiar wrócić na szczyt. W serialu możemy oglądać ich kolejne nielegalne pomysły, które kończą się najczęściej porażką.

“Technicy-magicy” jest to brytyjski serial komediowy. Opowiada on o trójce pracowników działu IT w dużej korporacji. Serial bawi widzów do łez. Jeśli jednak nigdy nie pracowałeś w korporacji i nie wiesz jaki jest stereotyp typowego pracownika działu technicznego, możesz nie zrozumieć niektórych żartów.

Ostatnim serialem komediowym jest “Jak poznałem waszą matkę” serial ten ma równie dużo fanów jak i przeciwników. Warto sprawdzić do której grupy będziesz należał.

4 listopada 2019 Strefa tv

0 Komentarze