Gry logiczne i łamigłówki do pobrania na smartfona (Android i iOS)

29 listopada 2021 Gry na mobilki

Gry logiczne są najbardziej lubianym gatunkiem gier na smartfony. Być może zastanawiasz się, dlaczego tak jest. To proste. Te gry mogą być dostosowane do każdej grupy wiekowej. W grach logicznych na Androida odnajdzie się zarówno Twoja babcia, która jest ekspertem od smartfonów, jak i Twoja mama. Nie wymagają one dużego zaangażowania. Można w nie grać w autobusie, pociągu czy podczas przerw w szkole. Często szukamy gier, które nie wymagają od nas grania przez określony czas, jak np. PUBG Mobile czy Mobile Legends. W tych przypadkach zostajemy ukarani, jeśli opuścimy grę. Grę można opuścić w każdej chwili, a ona i tak będzie na nas czekać. To właśnie dlatego są one tak popularne.

1. 2048

Ten tytuł nie wydaje się wymagać wprowadzenia. Gra logiczna dla Androida, która jest bardzo popularna. Wciąż jest to jedna z najpopularniejszych gier. 2048 to gra, która porywa wyobraźnię graczy ze względu na swoją prostotę i wysiłek umysłowy.

2. OnPipe

Ponieważ nie każdy ma czas lub ochotę na angażowanie się w bitwy. OnPipe jest alternatywą. Czy oni słyszeli? Jest to bardzo przyjazna gra zręcznościowa, która spodoba się przypadkowym graczom. Włączamy ją, gramy przez około 10-20 minut, a następnie wyłączamy. Ten tytuł to świetny wybór, jeśli szukasz darmowych gier na swój telefon dotykowy.

3. Bricks Breaker - Glow Balls

Jest to również jedna z najbardziej lubianych gier zręcznościowych/logicznych, jakie widzieliśmy w branży gier. To jest wciągająca i pełna kolorów, jak również nieoczekiwane trafienia kulki. Bricks Breaker to gra android, który będzie bardzo przydatny podczas długich podróży. To proste: zniszczyć cegły.

4. Sand Balls

To nowy tytuł w świecie gier na androida. Sand Balls został wydany stosunkowo niedawno, a już podbił serca wielu graczy. Do tej pory zebrał ponad 50 milionów. Ten gatunek gier przypadnie do gustu wszystkim odbiorcom, o czym już wspomniałem. Ten tytuł również jest tego świetnym przykładem. Jeśli jesteście w tym momencie 24 w kolejce do lekarza, to śmiało.

5. Sudoku Quest

Sudoku Quest, czyli gra logiczna na smartfony, należy do typu Sudoku Quest. Jest to gra logiczna, która może być używana do rozwiązywania problemów matematycznych dla telefonu. Wiemy, że gry z lepszą grafiką wciągają nas bardziej i zachęcają do zabawy. Sudoku Quest jest tego dobrym przykładem. Co oferuje ten tytuł? Do dyspozycji mamy 11 wariantów i 1300 poziomów. Warto zwrócić uwagę na to, że gra posiada fabułę. Jest ona bardzo ciekawa i zachęcam do jej sprawdzenia.

Więcej o grach przeczytacie na stronie https://spokeo.pl/gry

gra mobilna

6. Aquavias - Water Flow Puzzle

Ekran, który widzicie na zdjęciu pochodzi z gry Aquavias, która wykorzystuje puzzle 3D. Ciekawe? Interesujące? Na niedociągnięcia wizualne w tym przypadku nie będziemy mogli narzekać. Resztę odkryjecie grając.

7. Word Search

Ten typ gry logicznej znają wszyscy. Naszym zadaniem jest odnalezienie wszystkich ukrytych słów. Jakie znaczenie ma ta gra? Dobrze się bawisz, jednocześnie ucząc się języka. Kluczowym składnikiem jest to, że gra jest tylko w języku angielskim. Codziennie uczysz się nowych słów. Poza tym poprawiasz swoją spostrzegawczość. Dlaczego nie spróbować Word Search?

8. Test Mózgu 2

Brain Test 2 to, jak sama nazwa wskazuje, kontynuacja serii łamigłówek logicznych. Najnowsza wersja posiada większe powiązanie fabularne pomiędzy poszczególnymi zagadkami. Świetnie nadaje się również do gry offline bez internetu. Odkryj świat zagadek logicznych i łamigłówek samodzielnie.

9. ENERGIA

Ta gra wymaga od Ciebie łączenia linii tak, aby energia płynęła cały czas. Jest wciągająca i bardzo przyjemna. Do ukończenia gry jest 1000 poziomów. Nie uda nam się jej ukończyć w krótkim czasie. Gra jest również darmowa i nie wymaga dostępu do internetu.

10. Tricky Castle

Na koniec mam coś dla Was, nawet jeśli to tylko na wieczór. Choć gra ma tylko kilka poziomów, to jest bardzo przyjemna. Jest to świetny wybór, jeśli lubisz gry rpg 2D. Będziesz musiał rozwiązać wszystkie zagadki, aby uciec z zamku. Reszta gry nauczy cię lekcji.

Każda gra jest dostępna za darmo w Google Play. Możesz również grać offline bez dostępu do Internetu. Reklamy mogą być irytujące, ale możesz wyłączyć Wi-Fi lub internet mobilny, aby się ich pozbyć. Czy mikropłatności są możliwe w grach? Są one dostępne we wszystkich grach, ale dlaczego miałbyś wydawać pieniądze na gry logiczne? Mikropłatności Cię nie zniechęcą.

Więcej znajdziesz na https://spokeo.pl/

29 listopada 2021 Gry na mobilki

0 Komentarze